Rosemount Tank Gauging - Emerson Process Management
language options turkish english

Tank Storage Istanbul 2011

Terminal Işletilmesinde Güvenliği Ve Verimliliği Sürdürme

Bu dördüncü yılında, Tank Storage İstanbul başlıca önemli petrol ve kimyasal şirketlerıinden terminal sahiplerini ve işletmecilerini başarılı bir şekilde bir araya getirerek güclü bir performans kaydetti.

Bu seneki konferans, işletim, bakım ve güvenlik konularına odaklanacak ve geniş bir dökme likit depolama operasyonlarının karşısında çözümleri ve teknojileri tekrar gözden geçirme fırsatını sunarak depolama sektöründen delegeleri buluşturacak. Delegeler kendilerine ait depolama tesislerinde uygulamaya koyabilecekleri en iyi pratik fikirleri ile ayrılacaklar ve bu benzersiz foruma katılımı gösteren seçkin bir sertifika elde edeceklerdir.

>> Konferans gündemini gözden geçirmek için lütfen buraya tıklayınız.

“Carbovac'ın felsefesi çok basittir: 'Olmak ya da olmamak'. İstanbul'daki Tank Storage etkinliğe katılarak biz doğrusu varız! Bu ticari etkinlik, bize sadece Türkiye'de değil Hazar Denizi ve Karadeniz bölgesinde yer alan bütün ülkelerin önde gelen petrol ve depolama şirketlerine kendi şirketimizi tanıtma imkanı sağlıyor. Hızla büyüyen pazarlara girmek için bu mükemmel bir ortamdır.”
Guillaume Heurteloup
CarboVac Environmental Services

Konferans bölgenin her tarafında bulunan terminal işletmecilerini cezbedecek ve eş zamanlı gerçekleşecek olan sergi hizmet ve ekipman tedarik eden firmalar için bu sektöre yön verenlere en son yenililkeri ve ilerlemeleri sergilemede kusursuz bir fırsat olurken terminal işletmecilerinin teknolojideki en son gelişmelerin yanı sıra terminal işletilmesi ile ilgili konularda tartışmalarına da imkan verecektir. İki tam günlük sunumun, bütün ikramlar, sergiye giriş ve sunumlara erişim dahil ücreti 495 Euro'dur. Yalnızca sergiye katılmak isteğinde olanlar bu benzersiz etkinliğe ücretsiz girmek için ön kayıt yaptırabilirler.

>> Kayıdınız gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayınız.

20% erken rezervasyon indiriminden yararlanmak için hemen şimdi kaydolun(30 Eylül 2011'e kadar). Ve ilave indirimler elde etmek için aynı şirketten iki ya da daha fazla rezervasyonu yaptırınız.

Bu seneki konfernasın konularını kapasayacak başlıklar şunlar içermektedir:

Tank Storage İstanbul dolum kolları, terminal otomasyonu, buhar geri kazanım sistemleri, tank ölçümü, çatı ve tavanlar, sızıntı tespiti, tank müayenesi, kontrol, yangın ekipmanı gibi sadece içlerinden bir kaç tanesinin burada adını sayabileceğimiz hizmetler ve ekipmanı sergileyen sektörü bütün alanlarından gelen geniş bir yelpazedeki katılımcılar ile övünç duymaktadır. Yerlerimiz sınırlıdır bu yüzden Tank Storage İstanbul'daki yerinizi garantiye almak için standınızı erkenden reserve etmenizi tavsiye ederiz.

300'ü geçen ziyaretçi ve endüstrinin önde gelen tedarikçi firmalarının bazılarından olan 25'ten fazla katılımcı ile Tank Storage İstanbul 2010 dökme likit depolama, Türkiye ve çevredeki ülke pazarlarına nakliye ve dağıtımı tartışma ve münazara etmek için terminal işletmecilirini depo sahiplerini ekipman tedarikçilerini nakliye ve dağıtım şirketlerini uzman danışmanları proje müdürlerini ve bağımsız analistleri bir araya getirdi. TSİ altyapının yanısıra hem ürün tedariğinin hem de depolamadaki ihtiyaçlar ile ilgili kapasite ve talepteki ilerdeki yıllarda ortaya çıkacak olan gereksinimleri dikkate aldı ve bu piyasadaki büyümeyi bir kere daha gözler önüne serdi.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibatta bulunuz:

Timur Chairutdinov
timur@portfinanceinternational.com or call +44 (0)20 7017 3415

İstanbul'da en kısa zaman görüşmek umuduyla.

Destekleyenler

EPDKPETDERtotalTuprasTPaytemizToros TerminalDelta PetrolLIMASEVYAPORTbilFULL
click here for your free sample copy of tank storage magazine